• 1
  • 2

21 maja 2023 r. – 07 Niedziela Wielkanocna

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

  1. Zapraszamy na nabożeństwo Majowe ku czci NMP, każdego dnia po Mszy o godz. 17.00. (Z wyjątkiem piątku).
  2. Jutro, 22 maja, zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity o godz. 17.00. Można zgłaszać intencje na Mszę i Nowennę, prosząc Boga o łaski dla siebie i swoich bliskich. Prosimy o przyniesienie róż, które są wymownym znakiem łask otrzymanych od Boga przez wstawiennictwo Patronki od spraw beznadziejnych. Róże będzie można też nabyć przed Mszą w kruchcie.
  3. W środę, ks. Proboszcz będzie obchodził 33 rocznicę Święceń Kapłańskich. O godz. 12.00. będzie sprawowana Msza Święta dziękczynna za Dar Kapłaństwa. Na Mszę świętą przyjadą też księża razem święceni w 1990 roku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich parafian.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00. Można zgłaszać intencje na nowennę i Msze św.
  5. W piątek w naszym Kościele od rana do późnych godzin wieczornych będzie odbywał się Festiwal Pieśni Sakralnej. Z tego powodu, w tym dniu nie będzie Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz Mszy Świętej o godz. 17.00.  Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. odmówimy przy Krzyżu Misyjnym, a Nabożeństwo Majowe będzie po Mszy Ślubnej o godz. 18.00.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, i dla dzieci jest nowy numer „Małego Gościa”, które można nabyć w zakrystii.
  7. W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odprowadziliśmy do Domu Ojca śp. +Renatę Marię Pulkowską, +Alinę Słupek. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.