• 1
 • 2

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia - 01.10.2023.

01 października 2023 r. – 26 Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj za zgodą Archidiecezji Warszawskiej przed kościołem wolontariusze prowadzą zbiórkę na rehabilitacje i leczenie Maćka Antoszkiewicza.
 2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 12.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka Adoracja. Później dzieci I Komunijne otrzymają poświęcone Różańce, KŻR wymieni tajemnice różańcowe, a po Mszy o godz. 17.00. spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.
 3. Dzisiaj rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe – październikowe, które będą codziennie o godz. 16.15.
 4. Jutro różaniec będzie ofiarowany w int. zmarłych poleconych w tegorocznych wypominkach (wypominki nie będą czytane), a po Różańcu Msza św. Wypominkowa.
 5. Jutro, 2 października, Mobilne Centrum Diagnostyki organizuje badania pod kątem: osteoporozy kości, wydolności płuc i oskrzeli oraz saturacji krwi. Badania odbędą się w Ambulansie Diagnostycznym na parkingu przy Kościele. Szczegóły na plakacie w gablocie i ulotkach przy wyjściu z kościoła.
 6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00. Można zgłaszać intencje na nowennę i Mszę Świętą.
 7. W czwartek po mszy św. o godz. 17.00. Adoracja Najśw. Sakramentu dla grupy modlącej się za kapłanów.
 8. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. rozpoczynająca się Koronką do Miłosierdzia Bożego, a zakończy się nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. wieczornej. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.00. Msza św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 17.00.
 9. W sobotę, I sobota miesiąca. Msza o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 7.00. a po Mszy nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
 10. W przyszłą niedzielę ofiary zebrane na tacę przeznaczone będą na potrzeby parafialne. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy 7070,00 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 11. W sobotę o godz. 9.15. konferencja dla Rodziców i chrzestnych w Jadłodajni. Dotyczy wszystkich, którzy planują chrzest w październiku. Na godz. 13.00. p. Piotr organista zaprasza dzieci na próbę scholii dziecięcej.
 12. Można już rezerwować Msze Święte gregoriańskie na rok 2024.
 13. Od przyszłej niedzieli będziemy przyjmowali na wypominki na rok 2023/24. Kartki są do wzięcia w zakrystii. Okażmy pomoc modlitewną naszym zmarłym, zgłaszając ich imiona na wypominki – modlitwy w ich intencji: jednorazowe 1 i 2 XI, oraz roczne w niedzielę i Mszę św. w I poniedziałki miesiąca.
 14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa” dla dzieci, jest też do nabycia specjalny numer „Gościa Extra” poświęcony NMP.  Do nabycia w zakrystii.
 15. W ubiegłym tygodniu odprowadziliśmy z naszej parafii do Domu Ojca śp. +Mieczysława Bukowskiego, +Barbarę Wałcerz.  Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.